Misja firmy

Nasza biżuteria spełnia marzenia od trzydziestu lat. Nasza firma od 1989 roku nadaje pragnieniom swoich klientów realny kształt zaklęty w najpiękniejszych kamieniach szlachetnych i najcenniejszych kruszcach. Posiadamy najbogatszą ofertę na rynku - ponad 20 000 gotowych wzorów biżuterii z różnymi kamieniami szlachetnymi. Naszą biżuterie wyróżnia niepowtarzalność i wyjątkowość. Oferujemy Państwu unikatową możliwość zaprojektowania biżuterii według indywidualnego projektu. Jedyną granicą jest wyobraźnia. A wszystko to, ponieważ klient jest dla nas kimś wyjątkowym. Takie podejście sprawia, że nasza biżuteria trafi w gust każdej kobiety i mężczyzny, a oprócz tego będzie pasować na prezent na każdą okazję, czy to chrzciny, komunia czy rocznica ślubu.pierścionek złoty z diamentami

Tym, co dla nas najważniejsze, są profesjonalizm i ekspercka wiedza. Nasza firma jest członkiem Krajowej Izby Gospodarczej Jubilersko-Zegarmistrzowskiej oraz członkiem wspierającym Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Nasi eksperci w zakresie rzeczoznastwa jubilerskiego oraz gemmologicznego gwaranują Państwu najwyższa jakośc oferowanych przez nas kamieni szlachetnych. Stale podnosimy nasze kwalifikacje, regularnie uczestniczymy we wszelkiego rodzaju targac i sympozjach z zakresu naszej działalności, dzięki czemu wzbogadzamy nasze doświadczenie i wiedzę, tak aby jak najlepiej sprostać wymaganiom i potrzebom naszych klientów.

Nasze diamenty i inne kamienie szlachetne sprowadzamy między innymi z belgijskiej Antwerpii, Tajlandi czy Indii. Posiadamy własną szlifiernie i dzięki unikatowej metodzie projektowania i obróbki kamieni, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów w krótkim czasie oraz zadowalającej cenie. Cała nasza biżuteria jest robiona pod Państwa konkretne zamówienie, dzięki czemu dokładamy szelkich starań aby każdy pierścionek lub obrączki były jak najdokładniej wykonane i zgodne z Państwa oczekiwaniami.

U nas piękno i wyjątkowość są luksusem, na który możesz sobie pozwolić.