Termin dostawy

Termin realizacji zamówienia wynosi w zależności od wybranego wyrobu od 4 do 7 dni roboczych, o ile regulamin nie stanowią inaczej. Po otrzymaniu potwierdzenia przyjęcia zamówienia sprzedawca określi go dokładnie. Biżuteria z kategorii "Promocje" są dostępne w terminie szczegółowo opisanym w szczegółach produktu. Wyroby z opcją "Dostępne w 48 godzin" są dostępne w terminie i na warunkach szczegółowo opisanych w szczegółach produktu. Przy biżuterii z kamieniami kolorowymi o szlifie fantazyjnym, czas realizacji zamówienia może wynieść do 15 dni roboczych.


Przy zamówieniu biżuterii złotej oraz z brylantami (niezależnie od wartości wyrobu) nabywca może skorzystać z usługi ekspresowej. W takim wypadku odbiór wyrobów następuje w terminie krótszym niż wskazany w regulaminie, a biżuteria jest wykonywana i wysyłana w ciągu 4 dni roboczych (3 dni realizacji zamówienia + 1 dzień wysyłki). W celu przyspieszenia realizacji zamówienia, przy wypełnianiu formularza zamówienia należy dopisać „usługa ekspres” w koszyku, w polu „uwagi do zamówienia. Koszt wynosi 738 zł (nie dotyczy sygnetów oraz obrączek ślubnych). W razie pilnych zamówień należy kontaktować się pod dalej wskazanym linkiem kontakt.


W przypadku wprowadzenia zmian w budowie biżuterii lub realizacji własnego projektu według życzenia nabywcy, czas realizacji zamówienia może się wydłużyć o 10 dni roboczych.