Czyszczenie biżuterii

Sklep i salony jubilerskie Lisiewski Group oferują profesjonalne usługi czyszczenia i renowacji biżuterii. Czyścimy biżuterię wykonaną z każdego metalu szlachetnego: biżuterię ze złota, srebrną, z platyny a także z palladu oraz białego złota. Do czyszczenia biżuterii wykorzystujemy odpowiednie środki chemiczne – całkowicie bezpieczne dla delikatnych wyrobów jubilerskich, a jednocześnie skutecznie usuwające wszelkie zabrudzenia oraz patynę. W procesie wykorzystujemy także specjalną myjkę ultradźwiękową oraz, dla biżuterii bez kamieni szlachetnych – specjalistyczny bęben myjący.

W okresie do 2 lat od dnia zakupu wyrobu, usługa odswieżania obrączek oraz wyrobów z brylantami jest bezpłatna. Po upływie tego czasu, koszt odswieżenia wynosi 50zł brutto (z VAT), a przy wyrobach srernych i złotych z cyrkoniami koszt wymienionej wyżej usługo wynosi 25zł brutto (z VAT).

Biżuterię można do nas dostarczyć za pomocą poczty, kuriera lub osobiście – do jednego z naszych salonów jubilerskich w Warszawie i w Krakowie.

Zapraszamy!