Pierścionek z żółtego złota z szafirem i brylantami- p16020zsz

4 640,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16020zsz

Pierścionek z tradycyjnego złota z szafirem i brylantami

Pierścionek z żółtego złota z szafirem i brylantami to bardzo elegancka propozycja na wieczór. Żółte złoto lśni pięknie, a w połączeniu z szafirem oraz brylantami wygląda niezwykle stylowo. Kamieniem głównym tego pierścionka, który znajduje się w koronie jest szafir o owalnym szlifie oraz masie 0.43 ct. Dodatkowo w koronie zostały umieszczone brylanty w liczbie 14 oraz łącznej masie 0.14 ct. Uzupełnieniem są najmniejsze ze wszystkich wymienionych brylanty w szynie. Znajdują się one po obu stronach korony pierścionka.

Jak wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek wykonaliśmy z żółtego złota, z 1 szafiru o pięknym szlifie owalnym ~0,43ct a także 26 diamentów ~0,20ct. Wszystkie diamenty są czystości Vs1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir
Masa 0.43 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.06 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także