Pierścionki zaręczynowe białe złoto

pierścionki zaręczynowe białe złoto

Jednym z najważniejszych atrybutów każdych zaręczyn jest przede wszystkim pierścionek. Szeroki wybór tego typu wyrobów jubilerskich sprawia, że wybranie odpowiedniego modelu nie jest łatwym zadaniem.

W takiej sytuacji warto zapoznać się z kategorią pierścionków zaręczynowych wykonanych z białego złota, które znajdują się w naszej szerokiej ofercie. Kruszec ten to niezwykle eleganckie rozwiązanie. Nic więc dziwnego, że po tę opcję sięgają przyszli narzeczeni na całym świecie.

Białe złoto, pierścionki zaręczynowe — modna opcja

Białe złoto to doskonałe rozwiązanie dla każdej osoby, która poszukuje niestandardowych rozwiązań. Pierścionki zaręczynowe z tego kruszcu stają się coraz popularniejsze i święcą prawdziwe triumfy.

Białe złoto powstaje z połączenia żółtego z niklem lub palladem, czyli trwałymi i bardzo mocnymi metalami. Dla lepszego efektu pierścionki pokrywa się warstwą rodu, dzięki czemu biżuteria staje się subtelniejsza oraz zyskuje jasnosrebrny, przyciągający wzrok połysk.

Pierścionki zaręczynowe, złoto białe — najwyższa jakość

Białe złoto przede wszystkim cechuje się dużo większą trwałością od na przykład popularnego srebra. Jest również szlachetniejsze. Ze względu na swój jasny, srebrzysty połysk doskonale komponuje się z diamentami. Szczególnie dobrze wygląda z dużym, osadzonym koronie pojedynczym kamieniem. Wszystko to sprawia, że pierścionki zaręczynowe z białego złota cieszą się niezwykle dużą popularnością na całym świecie.

Pierścionek z białego złota zawsze zawiera w sobie 58,5% czystego kruszcu. Pozostałą część stopu stanowią metale o jaśniejszym ubarwieniu. Dzięki temu uzyskuje się piękną, jasną biżuterię, która jednocześnie odznacza się dużo większa twardością stopu. To sprawia, że pierścionek z pewnością przetrwa próbę czasu i będzie pięknie prezentował się na dłoni przez wiele lat. W białej odsłonie szczególnie efektownie wyglądają modele klasyczne, obrączkowe, ale również awangardowe.

Pierścionki zaręczynowe, białe złoto — ceny

W naszym sklepie można znaleźć różnego rodzaju pierścionki zaręczynowe wykonane z białego złota. Oferujemy zarówno proste modele dla fanów minimalizmu, jak i egzemplarze z diamentami dla klientów szukających ponadczasowych rozwiązań. Ponadto szeroki wybór wzorów oraz rozmiarów sprawi, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Co równie ważne, dostępna u nas biżuteria odznacza się konkurencyjną i korzystną ceną. Ten aspekt również stanowi atut pierścionków zaręczynowych dostępnych w poniższej kategorii.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię