Jak wręczyć pierścionek zaręczynowy?

Jeżeli masz już za sobą długie poszukiwania idealnego pierścionka zaręczynowego, czas na finał, czyli zaręczyny. Jak podczas oświadczyn wręczyć pierścionek, ażeby w tym wyczekiwanym momencie olśnił naszą narzeczoną? Można wymienić trzy najważniejsze sposoby na wręczanie biżuterii zaręczynowej. Warto poznać każdy z nich, aby wybrać najlepszy.

jak wręczyć pierścionek zaręczynowy

Klasycznie, czyli pierścionek zaręczynowy w pudełku

Właśnie taki obraz zwykle przywołujemy w głowie rozmyślając o zaręczynach. Mężczyzna klęka przed swoją wybranką, otwiera niewielkie pudełeczko, zaś w jego środku ukazuje się wyjątkowa biżuteria. I rzeczywiście, taki sposób na wręczenie pierścionka zaręczynowego praktykuje się najczęściej. Można z niego skorzystać niemalże w każdej sytuacji. Podczas spaceru, romantycznej kolacji, albo w trakcie koncertu ulubionego zespołu. Panom da on poczucie bezpieczeństwa, iż ta wyjątkowa biżuteria nie uszkodzi się, albo też nie zginie przed zaręczynami. W każdym momencie bardzo łatwo można zweryfikować, czy pudełeczko znajduje się w kieszeni marynarki i nie trzeba stresować się rozważaniem nad tym, czy pierścionek nie wypadł z ubrania przez dziurę, której wcześniej nie zauważyliśmy. Ponadto pudełeczko to posłuży w późniejszym czasie do przechowywania pierścionka w czasie snu, jak i innych aktywności naszej wybranki.

Diamenty.pl - pierścionki zaręczynowe, obrączki ślubne - zapis do newslettera

Wręcz go w dłoni, w nietypowych okolicznościach

Istnieją sytuacje, gdy wręczenie pierścionka zaręczynowego w pudełku jest niemożliwe. Niektórzy z panów decydują się na zaręczyny w warunkach ekstremalnych i to właśnie wtedy sprawdzi się najlepiej wręczenie pierścionka trzymanego po prostu w dłoni. Jeżeli przyszli małżonkowie mają wspólne marzenie, albo hobby to może stać się ono inspiracją dla oryginalnych zaręczyn. Oświadczyny podczas skoku spadochronowego, albo nurkowania? Dlaczego nie? Wtedy najbezpieczniej będzie przymocować sobie pierścionek zaręczynowy do zewnętrznego elementu ubioru, albo na sznureczku do nadgarstka, aby w odpowiedniej chwili móc go chwycić i zaskoczyć przyszłą żonę naszą miłosną deklaracją w tak oryginalnych okolicznościach.

jak wręczyć pierścionek zaręczynowy z szafirem

Pozwól jej odnaleźć pierścionek

Niektórzy z pośród panów wybierają najwyższy poziom zaskoczenia ukochanej i aranżują sytuację, w której to ona sama będzie mogła go znaleźć. Z pewnością każdy z nas słyszał o zaręczynach, kiedy pierścionek ukryto w kieliszku wina, czy też w kawałku tortu. Trzeba zawsze liczyć się z tym, iż finał takich zaręczyn może być mało romantyczny, zatem odradzamy taką ich formę. Dużo bezpieczniejszym rozwiązaniem będzie dołączenie pierścionka zaręczynowego do innego, wymarzonego prezentu dla wybranki. Jeżeli ukochana od dłuższego czasu marzy o psie, albo kocie to właśnie w dzień zaręczyn można sprawić jej taki właściwe prezent, a do jego obroży przyczepić pierścionek. Musimy jednakże liczyć się z faktem, iż tego wieczoru uwaga kobiety życia nie będzie poświęcona wyłącznie ukochanemu. Jeżeli mężczyzna jest romantykiem to rozważyć może ukrycie pierścionka pośród płatków róż w bukiecie, albo włożyć go do własnoręcznie wykonanej bombki choinkowej, jeżeli oświadczyny mają się odbyć w Święta Bożego Narodzenia.

pierścionki zaręczynowe diamenty.pl

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie
napisał/a: Zaręczyny
Dzięki za podpowiedzi coś na pewno wykorzystam !!!!!!!
Pokazuje 1-1 z 1 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię