Komplet złotej biżuterii z brylantami - kpl16781b

12 900,00 
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: kpl16781b

Komplet biżuterii złotej z brylantami - z motywem serca

Komplet biżuterii wykonanej z białego złota to bardzo dobry pomysł na prezent. W tym zestawie znajdują się: pierścionek, kolczyki oraz wisiorek. Wszystkie te elementy łączy motyw serca. Pierścionek ma koronę, w której znajduje się brylant otoczony przez serduszka wykonane z białego złota. Natomiast kolczyki są ozdobione w taki sam sposób, tak samo jak wisiorek. Poszczególne elementy można nosić łącznie lub osobno. Biżuterię z białego złota rodujemy, aby zachowała ona swój blask na długie lata. Rodowanie chroni również biżuterię przed szkodliwym działaniem detergentów.

Komplet składa się z pierścionka, kolczyków i wisiorka.

Komplet wykonano z białego złota. Pierścionek zawiera 1 diament o pięknym szlifie brylantowym ~0,10ct, kolczyki 2 x 0.10ct i wisiorek 0.24ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszca użytego do jego wytworzenia.

Więcej niepowtarzalny wzorów złotych wisiorków i zawieszek a także kolekcję złotych łańcuszków idealnie pasujących do tych wisiorków, znajdziesz wśród setek wzorów pierścionków i obrączek w naszym sklepie jubilerskim Diamenty.pl

Kruszec Białe złoto
Próba 585
Kamienie Diament
Masa 0.54 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 4
Szlif Okrągły/Brylantowy
Motyw Serce
Zobacz także