Pierścionek z białego złota z brylantem. - p16781b

2 710,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16781b

Pierścionek z białego złota z brylantami

Białe złoto jest mniej rzucające się w oczy niż żółte złoto, a tak samo efektowne. Biżuterię z białego złota rodujemy, aby nie matowiała ona po czasie, żeby była bardziej odporna na różnego rodzaju zarysowania, oraz środki chemiczne, takie jak na przykład płyn do mycia naczyń. Dzięki temu nasze pierścionki można bez obaw nosić podczas wykonywania codziennych czynności domowych. Kamieniem głównym w tym pierścionku jest diament o masie 0,10 ct. Jest on otoczony przez kilka serduszek wykonanych z białego złota. Pierścionek występuje również w komplecie z kolczykami i wisiorkiem.

Z czego wykonaliśmy ten pierścionek?

Ten pierścionek z białego złota zawiera 1 diament o pięknym szlifie brylantowym ~0,10 ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
Motyw Serce
Zobacz także