Pierścionek z białego złota z rubinem i brylantami. - p16595br

40 100,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16595br

Pierścionek z białego złota z rubinem i brylantami

Ten pierścionek jest dobrze znaną wszystkim klasyką w zupełnie nowym wydaniu. Został wykonany z białego złota. Biżuterię z tego kruszcu dodatkowo rodujemy. Dzięki temu procesowi staje się ona odporna na zarysowania i nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Kamieniem głównym w tym pierścionku jest przepiękny, intensywnie czerwony rubin o masie 1.20 ct i owalnym szlifie. Dodatkowo w koronie znajduje się 20 diamentów o łącznej masie 0.12 ct. Korona pierścionka posiada bardzo klasyczny, owalny kształt.

Co wchodzi w skład tego pierścionka?

Ten pierścionek z białego złota składa się z 1 rubinu o pięknym szlifie owalnym ~1.20 ct a także 44 diamentów ~0,26ct. Wszystkie diamenty są czystości  Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Rubin
Masa 1.20 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.12 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 20
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 24
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także