Pierścionek z żółtego złota z szafirem i brylantami - 20052zsz

3 600,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: 20052zsz

Pierścionek z żółtego złota z szafirem i brylantami

Szafir jest kamieniem, który jest symbolem mądrości i sprawiedliwości. Pierścionek z szafirem można podarować osobie, którą bardzo cenisz. Pierścionek został wykonany z żółtego złota, które zawsze prezentuje się luksusowo i szlachetnie. Korona pierścionka ma kształt podobny do kwiatka. W koronie kamieniem głównym jest oczywiście szafir o masie 0.30 ct i okrągłym, brylantowym szlifie. W koronie znajdują się jeszcze brylanty o mniejszej masie. Pierścionek będzie doskonałym uzupełnieniem wieczorowej stylizacji.

Jak wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek został wykonany z żółtego złota i składa się z 1 szafiru o pięknym szlifie brylantowym ~0,30 ct a także 12 diamentów ~0,10ct. Wszystkie diamenty są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir
Masa 0.30 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także