Pierścionek zaręczynowy z brylantami białe złoto - p16028b

6 070,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16028b

Pierścionek zaręczynowy z brylantami z białego złota

Złoto i brylanty to symbole luksusu i bogactwa. Tutaj zostały ze sobą połączone w jednym pierścionku zaręczynowym. Warto zwrócić uwagę na niestandardowy i bardzo interesujący kształt jego korony. Mamy tutaj na myśli to, że jest ona w kształcie kwadratu. Dzięki temu cały pierścionek zaręczynowy prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo. W koronie znajduje się jeden duży diament, który otacza wiele mniejszych diamencików. Kamienie szlachetne są również w szynie, która jest umiejscowiona po obu stronach korony. Białe złoto jest rodowane w ostatniej fazie produkcji dzięki czemu pierścionek bardziej się błyszczy i jest wytrzymalszy na różne warunki zewnętrzne.

Z czego wykonano ten pierścionek?

Ten pierścionek wykonano z białego złota, z 1 diamentem o pięknym szlifie brylantowym ~0,10ct a także 48 diamentów ~0,57ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Vs1 oraz barwy H. Ilość kamieni na obrączce może ulec zmianie w zależności od wybranego rozmiaru. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Sprawdź także koniecznie pozostałe wzory naszych pierścionków zaręczynowych, biżuterii ze złota oraz pierścionków z diamentami.

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.09 ct
Czystość / Barwa Vsi1/H
Liczba kamieni 10
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.48 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 38
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także