Obrączka złota z diamentami - p16282z

6 150,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: Do 30 dni roboczych
Symbol: p16282z

projektowanie obrączek ślubnych - obrączki ślubne na projekt

Obrączka złota z Diamentami: Klasyczny Błask i Luksus

Obrączka złota z diamentami próby 585 to połączenie klasycznego piękna i wyrafinowanego luksusu. Ta niezwykła biżuteria przyciąga uwagę swoim eleganckim designem i migoczącymi diamentami.

Wykonana ze złota najwyższej jakości, ta obrączka emanuje niezwykłym blaskiem i trwałością. Złoto symbolizuje bogactwo, siłę i wieczność, co sprawia, że ta obrączka staje się nie tylko ozdobą, ale również wyrazem niezłomnej miłości.

Diamenty, umieszczone na tej obrączce, dodają jej jeszcze większej ekstrawagancji. Błyszczące kamienie zdobią całą obrączkę, tworząc efektowną kompozycję iskier i światła. Ich wyjątkowy blask przyciąga uwagę i podkreśla wyjątkowość tego pierścionka.

Obrączka złota z diamentami to doskonały wybór dla osób, które pragną nosić biżuterię o niepowtarzalnym charakterze. To nie tylko symbol luksusu, ale także wyraz niezwykłej wartości i znaczenia Twojego związku.

Zapraszamy do wybrania tej wyjątkowej obrączki złotej z diamentami, która będzie towarzyszyć Wam na drodze miłości i wzajemnego oddania. To biżuteria, która emanuje wyjątkowym pięknem i głębokim znaczeniem, przypominając o wartościach, które są dla Was najważniejsze.

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
Kamienie Diament
Masa 0.16 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 25
Szlif Okrągły/Brylantowy
Szerokość 6.5 mm
Wysokość 1.7 mm
Zobacz także