Pierścionek z różowego złota z diamentami. - p16595bc

74 500,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16595bc

Pierścionek z różowego złota z brylantami

Pierścionki wykonane z różowego złota są bardzo eleganckie i niebanalne. Ten typ złota wyjątkowy odcień zyskuje poprzez dodatek odpowiednich dodatków stopowych. Ten pierścionek posiada koronę o owalnym kształcie. Głównym kamieniem w niej jest diament o masie 1.20 ct. Poza nim w koronie zostało umieszczonych również 20 mniejszych diamentów. Po obu stronach korony w szynie znajdują się też diamenty o łącznej masie 0.14 ct. Jest ich łącznie w szynie 24. Pierścionek jest bardzo wyrazisty. Będzie idealnie prezentował się w połączeniu z wieczorową sukienką.

Co wchodzi w skład tego pierścionka?

Pierścionek wykonano z różowego złota, z 1 diamentem o pięknym szlifie owalnym ~1.20 ct a także 44 diamentów ~0,26ct. Wszystkie diamenty są czystości  Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Różowe Złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 1.20 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.12 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 20
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 24
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także