Złoty pierścionek z rubinem i brylantami - p16020br

6 950,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16020br

Pierścionek z białego złota z rubinem i brylantami

Rubin to kamień szlachetny o przepięknej, czerwonej barwie. Doskonale komponuje się na zasadzie kontrastu z białym złotem. W tym pierścionku kamieniem głównym jest krwistoczerwony rubin o masie 0.43 ct i owalnym szlifie. Jest on otoczony przez 14 diamentów o masie 0.14 ct. Jednak w tym pierścionku ozdobna jest nie tylko korona, pełna kamieni szlachetnych, ale również szyna. Zostały w niej umiejscowione diamenty o masie 0.06 ct. Łącznie jest ich aż 12. Korona ma owalny kształt. Rodujemy białe złoto, aby ochronić je przed działaniem detergentów. Dzięki temu pierścionek nie uszkodzi się podczas zmywania, czy sprzątania.

Z czego wykonany jest ten pierścionek?

Ten pierścionek z białego złota składa się z 1 rubinu o pięknym szlifie owalnym ~0,43ct a także 26 diamentów ~0,20ct. Wszystkie diamenty są czystości Vs1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Rubin
Masa 0.43 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.06 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także