Pierścionek z topazem i brylantami - p16022ztop

4 350,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16022ztop

Pierścionek z żółtego złota z topazem

Jeśli szukasz idealnego prezentu dla niej, doskonałym pomysłem będzie nasz Pierścionek z żółtego złota z topazem - p16022ztop​.
Ten przepiękny pierścionek z żółtego złota to najwyższej jakości wyrób jubilerski, który przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Pierścionek z 1 topazem o pięknym szlifie ~0,50ct a także 38 diamentów ~0,35ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Staranne wykonanie, najwyższe jakości żółte złoto wysokiej próby 585, w zestawieniu z topazem i diamentami to idealne połączenie. Twoja wybranka będzie nie tylko zachwycona, a także zabłyśnie dzięki pierścionkowi, który jest doskonałym dopełnieniem zarówno eleganckiej jak i codziennej stylizacji.

Sprawdź także nasze pozostałe pierścionki z tej kategorii i wybierz dla siebie lub dla Niej coś indywidualnego!

Pierścionek - idealny prezent na każdą okazję - mamy ich mnóstwo!

Przeglądaj koniecznie setki innych, niepowtarzalnych modeli naszych pierścionków ze złota a także spektakularnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość, unikatowe wzornictwo i wyjątkowy styl. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Topaz
Masa 0,50 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0,35 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 38
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także