Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantami - 20052bbr_SI_H

4 540,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: 20052bbr_SI_H

Pierścionek z żółtego i białego złota z brylantami

Chyba nie ma bardziej luksusowego i jednocześnie eleganckiego surowca, niż złoto. W tym pierścionku w bardzo harmonijny sposób połączyliśmy ze sobą żółte złoto i białe złoto. Żeby pierścionek prezentował się jeszcze bardziej zjawiskowo, to dodaliśmy do niego brylanty. W tym pierścionku kamieniem głównym jest diament od masie 0.28 ct. Dodatkowo dodaliśmy do niego 12 mniejszych diamentów. W tym pierścionku korona na bardzo nietypowy kształt kwiatka. Ten pierścionek mimo wykorzystanych w nim luksusowych kruszców, nie jest przytłaczający i prezentuje się bardzo dziewczęco.

Z czego zrobiony jest ten pierścionek?

Ten pierścionek z żółtego i białego złota składa się z 1 diamentu o pięknym szlifie brylantowym ~0,28 ct a także 12 diamentów ~0,10ct. Wszystkie diamenty są czystości Si2 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

Kruszec Dwukolorowe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0.28 ct
Czystość / Barwa Si2/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si2/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także