Pierścionek z żółtego złota z szafirem cejlońskim i brylantami. - p16595zszc

12 870,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16595zszc

Pierścionek z żółtego złota z szafirem cejlońskim, wysadzany brylantami

Cejloński szafir, jak sama jego nazwa wskazuje, jest wydobywany w Cejlonie. To bardzo drogocenny kamień szlachetny, z którego wyrabia się piękne ozdoby. Przykładem takiej biżuterii jest właśnie nasz pierścionek z żółtego złota z szafirem cejlońskim i brylantami. Został on zrobiony ze złota i charakteryzuje się bardzo klasyczną formą. Kamieniem głównym jest w nim szafir cejloński o masie 1.40 ct i owalnym szlifie. Natomiast w koronie pierścionka znajduje się 20 diamentów o masie 0.12 ct. Uzupełnieniem pierścionka są 24 diamenty umieszczone w szynie.

Z czego zrobiony jest ten pierścionek?

Pierścionek wykonany został z żółtego złota i składa się z 1 szafiru cejlońskiego o pięknym szlifie owalnym ~1.40 ct a także 44 diamentów ~0,26ct. Wszystkie diamenty są czystości  Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir Cejloński
Masa 1.40 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.12 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 20
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 24
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także