Pierścionek ze szmaragdem i brylantami białe złoto - p16028bsm

5 580,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16028bsm

Cudowny pierścionek z białego złota ze szmaragdem i brylantami

Szafir to kamień szlachetny wyjątkowo lubiany przez kobiety za jego piękną, ciemnoniebieską barwę. W tym pierścionku szafir został połączony z żółtym złotem oraz z brylantami. W koronie pierścionka znajduje się szafir o masie 0.10 ct oraz okrągłym, brylantowym szlifie. Ten kamień szlachetny jest otoczony przez dziesięć brylantów o łącznej masie 0.09 ct. Korona pierścionka posiada bardzo oryginalny, kwadratowy kształt. Brylanty zostały umieszczone również w szynie na całej jej długości. Łącznie jest ich 38.

Jak wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek został wykonany z białego złota i składa się z 1 szafiru o pięknym szlifie brylantowym ~0,10ct a także 48 diamentów ~0,57ct. Wszystkie diamenty są czystości Vs1 oraz barwy H. Ilość kamieni na obrączce może ulec zmianie w zależności od wybranego rozmiaru. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szmaragd
Masa 0.10 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.09 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 10
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.48 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 38
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także