Pierścionek z żółtego złota z topazem i brylantami - p16020ztop

4 040,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16020ztop

Pierścionek z żółtego złota z topazem i brylantami

To bardzo wyrazista i jednocześnie klasyczna biżuteria. Pierścionek posiada koronę i owalnym kształcie. Jest zrobiony z żółtego złota o próbie 585. W jego koronie znajduje się między innymi topaz, czyli kamień szlachetny o niezapomnianej błękitnej barwie. Rzadko spotykany w przyrodzie i bardzo cenny. Posiada on masę 0.43 ct oraz owalny szlif. Dodatkowo w koronie pierścionka znajdują się diamenty o masie 0.14 ct. Łącznie jest ich czternaście. Dodatkową ozdobą pierścionka są kamienie umieszczone w szynie. Są to diamenty.

Jak wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek wykonaliśmy z żółtego złota, z 1 topazem o pięknym szlifie owalnym ~0,43ct a także 26 diamentów ~0,20ct. Wszystkie diamenty są czystości Vs1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Topaz
Masa 0.43 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.06 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także