Pierścionek zaręczynowy z rubinem i brylantami - p16028zr

7 750,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16028zr

Pierścionek zaręczynowy ze złota, z rubinem i brylantami

Rubin to charakterystyczny, czerwony kamień. Jest on uznawany za symbol siły i energii. W pierścionku zaręczynowym znajduje się zarówno rubin, jako kamień główny jak i brylanty. Główka pierścionka posiada kwadratowy kształt. Jest złożona z głównego kamienia szlachetnego, czyli rubinu o masie 0.10 ct o okrągłym, brylantowym szlifie. Dodatkowo w koronie znajduje się również 10 diamentów o brylantowym okrągłym szlifie i masie 0.09 ct. Natomiast szyna pierścionka zaręczynowego została ozdobiona diamentami o mniejszej masie.

Z czego wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek wykonaliśmy ze złota, z 1 rubinem o pięknym szlifie brylantowym ~0,10ct a także 48 diamentów ~0,57ct. Wszystkie diamenty są czystości Vs1 oraz barwy H. Ilość kamieni na obrączce może ulec zmianie w zależności od wybranego rozmiaru. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Sprawdź także inne wzory pierścionków zaręczynowych oraz pierścionków ze złota. Możesz też przejrzeć inne propozycje biżuterii ze rubinem.

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Rubin
Masa 0.10 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.09 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 10
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.48 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 38
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także