Pierścionek zaręczynowy czarne złoto brylanty - P15213cz

7 800,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: P15213cz

Pierścionek zaręczynowy z czarnego złota

Zaskocz swoją ukochaną i podaruj jej ten wspaniały pierścionek zaręczynowy. Jest to nowoczesny wzór pierścionka, w którym króluje kamień centralny - diament. Nie jest on osamotniony w swoim blasku, towarzyszą mu 4 mniejsze diamenty, które dzięki swojej oprawie zaraz obok kamienia centralnego, zwiększają jego blask. Korona pierścionka w tym wypadku jest nowoczesną oprawą, a szyna pierścionka nie należy do najcieńszych.

Czarne złoto jest stosunkowo nowym produktem na rynku i odkąd się pojawiło radzi sobie wyjątkowo dobrze. Pierścionek z czarnego złota wyróżnia się na tle pierścionków o tradycyjnej żółtej, białej lub różowej barwie, a gdy dodamy do niego wspaniały, błyszczący brylant na pewno przyciągniemy wzrok nie jednej osoby. Decydując się na wybór tego pierścionka, masz pewność, że jest on wykonany z doskonałej jakości stopu złota próby 585, a jego wspaniała czarna barwa uzyskana jest dzięki warstwie rodu, który jest o wiele wytrzymalszą powłoką niż często stosowany, jego tańszy zamiennik - ruten. Czarne złoto oraz diament to połączenie niezwykle eleganckie i nowoczesne.

  • 1 diament o szlifie brylantowym ~ 0,46ct
  • 4 diamenty o szlifie brylantowym ~0.03ct
  • czystość - Si1
  • barwa - H

Masa pierścionka jest zależna od jego rozmiaru, tym samym ilości złota potrzebnego do jego wytworzenia.

Każdy nasz pierścionek jest wykonywany na specjalne zamówienie. Na Państwa życzenie, możemy zmodyfikować wybrany wzór pierścionka. Udostępniamy Państwu możliwość zmiany wybranego metalu szlachetnego na białe złoto, żółte złoto, różowe złoto lub czarne złoto. Jednocześnie można zmienić rozmiar, ilość lub rodzaj oprawionych kamieni szlachetnych (rubin, szafir, diament, topaz, akwamaryn, cyrkonia lub inne). Dodatkowo na praktycznie każdej biżuterii możemy wykonać grawerowanie wewnętrzne. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zobacz również nasze inne pierścionki zaręczynowe, lub inne złote pierścionki

Kruszec Czarne złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0,46 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0,03 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 4
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także