Złoty pierścionek z szafirem cejlońskim i brylantami- 20052zszc

3 260,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: 20052zszc

Pierścionek z żółtego złota z szafirem cejlońskim i brylantami

Z czym kojarzy Ci się Cejlon? Pewnie z sawanną, zieloną herbatą oraz z Oceanem Indyjskim. Cejlon jest znany również z wydobycia kamieni szlachetnych. Przede wszystkim rubinów oraz szafirów cejlońskich. Ten ostatni kamień szlachetny doskonale się prezentuje w połączeniu ze złotem. Dostępny w naszym sklepie internetowym złoty pierścionek z szafirem cejlońskim i brylantami zachwyci każdą kobietę. Głównym kamieniem w nim jest szafir cejloński o masie 0.30 ct. W koronie pierścionka znajdują się również diamenty. Korona pierścionka ma kształt kwiatu.

Z czego wykonany jest ten pierścionek?

Ten złoty pierścionek składa się z 1 szafiru cejlońskiego o pięknym szlifie brylantowym ~0,30 ct a także 12 diamentów ~0,10ct. Wszystkie diamenty są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir Cejloński
Masa 0.30 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa S1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także