Pierścionek z białego złota z tanzanitem i brylantami- p16020bt

6 150,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16020bt

Pierścionek z tanzanitem i brylantami - z białego złota

Czym wyróżnia się kamień szlachetny o nazwie tanzanit? Tym, że ma niepowtarzalny niebieski kolor i jest niezwykle cenny. Pierścionek z takim kamieniem jest naprawdę zjawiskowy. W tym konkretnym modelu tanzanit znajduje się w koronie. Żeby podkreślić jego piękno, został on otoczony przez 12 mniejszych brylancików. Pierścionek posiada koronę w kształcie owalnym. Odchodzi od niego szyna, która również jest wysadzana malutkimi brylancikami. Dzięki temu, że pierścionek został wykonany z białego złota, to można go nosić nawet na co dzień. Białe złoto jest rodowane aby podkreślić jego blask i zwiększyć wytrzymałość metalu na czynniki zewnętrzne.

Z czego wykonano ten pierścionek?

Pierścionek wykonano z białego złota z, 1 tanzanitem o pięknym szlifie owalnym ~0,43ct a także 26 diamentów ~0,20ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Vs1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Sprawdź także pozostałe wzory pierścionków zaręczynowych oraz pierścionków ze złota. Możesz też przejrzeć inne propozycje biżuterii z tanzanitem.

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Tanzanit
Masa 0.43 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.06 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także