Pierścionek z diamentami - p16013bbr_P_H

6 580,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16013bbr_P_H

Pierścionek z białego złota z idealnymi brylantami


Jeśli szukasz idealnego prezentu dla niej, doskonałym pomysłem będzie nasz pierścionek z diamentami o symbolu p16013bbr_P_H. Ten przepiękny pierścionek z białego złota to najwyższej jakości wyrób jubilerski, który przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Pierścionek z 1 diamentem o pięknym szlifie brylantowym ~0,41 ct a także 14 diamentów ~0,19ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości P1 i Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Staranne wykonanie, najwyższe jakości białego złota próby 585 w zestawieniu z diamentami to idealne połączenie. Twoja wybranka będzie nie tylko zachwycona, a także zabłyśnie dzięki pierścionkowi, który jest doskonałym dopełnieniem zarówno eleganckiej jak i codziennej stylizacji.
 

Pierścionek - idealny prezent na każdą okazję - mamy ich wiele!

Przeglądaj koniecznie setki innych, niepowtarzalnych modeli naszych pierścionków ze złota a także spektakularnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość, unikatowe wzornictwo i wyjątkowy styl. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0.41 ct
Czystość / Barwa P1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.19 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także