Pierścionek z żółtego złota z rubinem i brylantami. - p16595zr

40 100,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16595zr

Pierścionek z tradycyjnego żółtego złota z rubinem i brylantami

Jeżeli poszukujesz biżuterii, która będzie niezwykle wyrazista i olśni wszystkich, to pierścionek z żółtego złota z rubinem i brylantami będzie czymś odpowiednim dla Ciebie. Posiada on koronę o bardzo eleganckim i klasycznym, owalnym kształcie. Został w niej umieszczony rubin o krwistoczerwonej barwie. Jego uroda została podkreślona przez otaczające go brylanty. Kamienie szlachetne znajdują się również w szynie, po obu stronach korony. Łącznie w tym pierścionku umieszczono aż 45 kamieni szlachetnych o różnej masie.

Jak wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek wykonaliśmy z żółtego złota, z 1 rubinem o pięknym szlifie owalnym ~1.20 ct a także 44 diamentów ~0,26ct. Wszystkie diamenty są czystości  Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Rubin
Masa 1.20 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.12 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 20
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 24
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także