Pierścionek z białego złota z szafirem - p16020bsz

4 640,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16020bsz

Udostępniamy możliwość zmiany koloru złota, z którego wykonany jest pierścionek. Do wyboru: białe, różowe lub tradycyjne złoto. Zmiana nie ma wpływu na cenę. Jeśli chciałbyś także wymienić kamień szlachetny na inny - skontaktuj się z nami.

Pierścionek z białego złota z szafirem i brylantami

Złoto od wieków kojarzyło się z luksusem i bogactwem. Białe złoto charakteryzuje się tym, że przepięknie się prezentuje i jest bardzo wytrzymałe na różnego rodzaju zarysowania. Pierścionek zaręczynowy  z białego złota z szafirem to propozycja dla każdej kobiety, która lubi lśnić.  Centralny punkt pierścionka stanowi szafir, który jest otoczony przez drobne diamenciki. Od korony pierścionka odchodzą dwie poziome linie utworzone z maleńkich diamentów. Całość pięknie się mieni i wygląda bardzo elegancko.

W pierścionku znajduje się 1 szafir o pięknym szlifie owalnym ~0,43ct oraz 26 diamentów ~0,20ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Vs1 i barwy H. Masa pierścionka zależy od jego rozmiaru, a co za tym idzie ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Pierścionek - idealny prezent na każdą okazję - mamy ich mnóstwo!

Przeglądaj koniecznie setki innych, niepowtarzalnych modeli naszych pierścionków ze złota a także spektakularnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość, unikatowe wzornictwo i wyjątkowy styl. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir
Masa 0.43 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.06 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także