Pierścionek z żółtego złota z tanzanitem i brylantami- 20052zt

2 910,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: 20052zt

Pierścionek z żółtego złota z tanzanitem i brylantami

Jeżeli szukasz biżuterii, która będzie skromna, a jednocześnie stylowa, to polecamy Ci pierścionek z żółtego złota z tanzanitem i brylantami. Tanzanit to przepiękny kamień szlachetny, który jest wydobywany w Tanzanii. Ma bardzo charakterystyczną, niebieską barwę. Został umieszczony w koronie pierścionka i ma masę 0.30 ct. Poza nim w koronie znajdują się również brylanty o masie 0.10 ct. Łącznie jest ich dwanaście. Pierścionek jest bardzo delikatny i dziewczęcy. Jest odpowiedni do noszenia go na co dzień.

Z czego zrobiony został ten pierścionek?

Pierścionek został wykonany ze złota, z 1 tanzanitem o pięknym szlifie brylantowym ~0,30 ct a także 12 diamentów ~0,10ct. Wszystkie diamenty są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Tanzanit
Masa 0.30 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także