Pierścionek zaręczynowy z brylantami, białe złoto 585 - P15352b

3 900,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: P15352b

Pierścionek zaręczynowy, serce z diamentami, białe złoto

Zaskocz swoją ukochaną i podaruj jej ten wspaniały pierścionek zaręczynowy. Jest to nowoczesny wzór pierścionka, w którym korona tworzy kształt serca, symbolu miłości. W serduszko oprawiono 30 brylantów, które są idealnym dopełnieniem całości. Jest to delikatny i subtelny wzór pierścionka, który przypadnie do gustu każdej kobiecie, która lubi wzory inne niż klasyczne.

Pierścionek wykonano z białego złota, które jest nowoczesnym wyborem i wzmacnia brylancje, czyli blask oprawionych diamentów. Białe złoto dodatkowo, pokryte jest warstwą błyszczącego rodu, który ma za zadanie nadać dodatkowego blasku oraz wzmocnić odporność pierścionka na szkodliwe czynniki, takie jak rysowanie, ścieranie czy różnego rodzaju detergenty chemiczne, które mają zły wpływ na szlachetny kruszec jakim jest złoto.

  • 30 diamentów o szlifie brylantowym ~0,12ct
  • czystość - Si1
  • barwa - H

Masa pierścionka jest zależna od jego rozmiaru, tym samym ilości złota potrzebnego do jego wytworzenia.

Każdy nasz pierścionek jest wykonywany na specjalne zamówienie. Na Państwa życzenie, możemy zmodyfikować wybrany wzór pierścionka. Udostępniamy Państwu możliwość zmiany wybranego metalu szlachetnego na białe złoto, żółte złoto, różowe złoto lub czarne złoto. Jednocześnie można zmienić rozmiar, ilość lub rodzaj oprawionych kamieni szlachetnych (rubin, szafir, diament, topaz, akwamaryn, cyrkonia lub inne). Dodatkowo na praktycznie każdej biżuterii możemy wykonać grawerowanie wewnętrzne. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zobacz również nasze inne pierścionki zaręczynowe, lub inne złote pierścionki

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0,12
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 30
Szlif Okrągły/Brylantowy
Motyw Serce
Zobacz także