Pierścionek zaręczynowy różowe złoto 585- P15352c

3 000,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: P15352c

Pierścionek zaręczynowy, serce z diamentami, różowe złoto

Zaskocz swoją ukochaną i podaruj jej ten wspaniały pierścionek zaręczynowy. Jest to nowoczesny wzór pierścionka, w którym korona tworzy kształt serca, symbolu miłości. W serduszko oprawiono 30 brylantów, które są idealnym dopełnieniem całości. Jest to delikatny i subtelny wzór pierścionka, który przypadnie do gustu każdej kobiecie, która lubi wzory inne niż klasyczne.

Pierścionek wykonano z różowego złota. Jest to bardzo oryginalny wybór, który pozwoli wyróżnić się na tle innej biżuterii. Barwa, która przypomina o miłości i oddaniu, w otoczeniu brylantów lub innych kamieni szlachetnych nigdy się nie znudzi.

  • 30 diamentów o szlifie brylantowym ~0,12ct
  • czystość - Si1
  • barwa - H

Masa pierścionka jest zależna od jego rozmiaru, tym samym ilości złota potrzebnego do jego wytworzenia.

Każdy nasz pierścionek jest wykonywany na specjalne zamówienie. Na Państwa życzenie, możemy zmodyfikować wybrany wzór pierścionka. Udostępniamy Państwu możliwość zmiany wybranego metalu szlachetnego na białe złoto, żółte złoto, różowe złoto lub czarne złoto. Jednocześnie można zmienić rozmiar, ilość lub rodzaj oprawionych kamieni szlachetnych (rubin, szafir, diament, topaz, akwamaryn, cyrkonia lub inne). Dodatkowo na praktycznie każdej biżuterii możemy wykonać grawerowanie wewnętrzne. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zobacz również nasze inne pierścionki zaręczynowe, lub inne złote pierścionki

Kruszec Różowe Złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0,12
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 30
Szlif Okrągły/Brylantowy
Motyw Serce
Zobacz także