Pierścionek zaręczynowy różowe złoto brylanty - P15213c

12 200,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: P15213c

Pierścionek zaręczynowy z różowego złota z diamentami

Zaskocz swoją ukochaną i podaruj jej ten wspaniały pierścionek zaręczynowy. Jest to nowoczesny wzór pierścionka, w którym króluje kamień centralny - diament. Nie jest on osamotniony w swoim blasku, towarzyszą mu 4 mniejsze diamenty, które dzięki swojej oprawie zaraz obok kamienia centralnego, zwiększają jego blask. Korona pierścionka w tym wypadku jest nowoczesną oprawą, a szyna pierścionka nie należy do najcieńszych.

Pierścionek wykonano z różowego złota. Jest to bardzo oryginalny wybór, który pozwoli wyróżnić się na tle innej biżuterii. Barwa, która przypomina o miłości i oddaniu, w otoczeniu brylantów lub innych kamieni szlachetnych nigdy się nie znudzi.

  • 1 diament o szlifie brylantowym ~ 0,46ct
  • 4 diamenty o szlifie brylantowym ~0.03ct
  • czystość - Si1
  • barwa - H

Masa pierścionka jest zależna od jego rozmiaru, tym samym ilości złota potrzebnego do jego wytworzenia.

Każdy nasz pierścionek jest wykonywany na specjalne zamówienie. Na Państwa życzenie, możemy zmodyfikować wybrany wzór pierścionka. Udostępniamy Państwu możliwość zmiany wybranego metalu szlachetnego na białe złoto, żółte złoto, różowe złoto lub czarne złoto. Jednocześnie można zmienić rozmiar, ilość lub rodzaj oprawionych kamieni szlachetnych (rubin, szafir, diament, topaz, akwamaryn, cyrkonia lub inne). Dodatkowo na praktycznie każdej biżuterii możemy wykonać grawerowanie wewnętrzne. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zobacz również nasze inne pierścionki zaręczynowe, lub inne złote pierścionki

Kruszec Różowe Złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0,46 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0,03 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 4
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także