Złoty pierścionek z szafirem cejlońskim i brylantami - p16028zszc

7 750,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16028zszc

Pierścionek ze złota z szafirem cejlońskim i brylantami

Kto nie widział jeszcze szafiru cejlońskiego na własne oczy, jak najszybciej powinien to nadrobić. Jest to kamień o niezapomnianej, niebieskiej barwie. Szafir cejloński pochodzi między innymi z Tajlandii czy Indii. Są wydobywane w bardzo ciężkich warunkach klimatycznych, stąd bierze się ich tak wysoka cena. Omawiany przez nas pierścionek został wykonany z żółtego złota. Ma koronę, kształtem przypominającą kwadrat, w której znajduje się szafir cejloński. Szafir jest otoczony przez mniejsze brylanciki.

Z czego wykonano ten pierścionek?

Pierścionek ten wykonano ze złota, z 1 szafirem cejlonskim o pięknym szlifie brylantowym ~0,10ct a także 48 diamentów ~0,57ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Vs1 oraz barwy H. Ilość kamieni na obrączce może ulec zmianie w zależności od wybranego rozmiaru. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Sprawdź także pozostałe wzory pierścionków zaręczynowych oraz pierścionków ze złota  lub biżuterii zdobionej szafirem cejlońskim.

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir Cejloński
Masa 0.10 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.09 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 10
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.48 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 38
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także