Złoty pierścionek z topazem i brylantami - 20052zba

2 750,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: 20052zba

Pierścionek z żółtego i białego złota z topazem i brylantami

Topaz jest kamieniem szlachetnym. Ma przepiękną błękitną barwę. Jest idealnym uzupełnieniem pierścionków oraz kolczyków. Topaz jest minerałem z gromady krzemianów. Został on umieszczony z pierścionku z żółtego złota. W tym pierścionku znajdują się aż dwa rodzaje kamieni szlachetnych. Pierwszy to wspomniany już wcześniej topaz, a drugim są brylanty. Topaz posiada masę 0.30 ct i ma okrągły brylantowy szlif. Natomiast diamenty znajdują się w koronie pierścionka i mają masę 0.10 ct. Korona pierścionka tworzy kształt kwiatka.

Z czego wykonaliśmy ten pierścionek?

W ten złoty pierścionek z żółtego i białego złota oprawiono topaz o pięknym szlifie brylantowym ~0,30 ct a także 12 diamentów ~0,10ct. Wszystkie diamenty są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

Kruszec Dwukolorowe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Topaz
Masa 0.30 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także