Złoty pierścionek z tanzanitem i brylantami - 20052bt

2 910,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: 20052bt

Pierścionek z białego złota z tanzanitem i brylantami

Pierścionek z białego złota z tanzanitem i brylantami to niezwykle piękna i oryginalna ozdoba. Białe złoto jest kruszcem nie tylko bardzo modnym, ale również wyjątkowo trwałym. Dodatkowo wszystkie nasze produkty z białego złota rodujemy. Dzięki temu jest ono odporne na działanie detergentów. Można zmywać mając taki pierścionek na palcu. W pierścionku znajduje się bardzo ciekawy kamień szlachetny tanzanit. Ma on przepiękny niebiesko-fioletowy kolor i został oszlifowany szlifem brylantowym okrągłym. Ma masę 0.30 ct. Dodatkowo w koronie pierścionka są również diamenty.

Z czego wykonany został ten pierścionek?

Pierścionek wykonany został z białego złota i składa się z 1 tanzanitu o pięknym szlifie brylantowym ~0,30 ct a także 12 diamentów ~0,10ct. Wszystkie diamenty są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

 

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Tanzanit
Masa 0.30 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także