Pierścionek z białego złota szafirem cejlońskim, brylanty - 20052bszc

3 260,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: 20052bszc

Pierścionek z białego złota z szafirem cejlońskim oraz brylantami

Pierścionek został wykonany z białego złota. Biżuterię z tego kruszcu poddajemy procesowi rodowania, aby nie straciła swojego blasku. Pierścionek po rodowaniu jest również bardziej odporny na zarysowania. W koronie pierścionka znajduje się między innymi szafir cejloński. Ten kamień szlachetny posiada niepowtarzalną niebieską barwę. W połączeniu z białym złotem tworzy on bardzo chłodną i minimalistyczną kompozycję. Pierścionek jest odpowiedni zarówno do noszenia na co dzień, jak i na wieczór. Jego korona ma kształt kwiatu.

Z czego zrobiony został ten pierścionek?

Ten pierścionek z białego złota składa się z 1 szafiru cejlońskiego o pięknym szlifie brylantowym ~0,30 ct a także 12 diamentów ~0,10ct. Wszystkie brlanty są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Zapraszamy serdecznie do przeglądania naszej kategorii pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo.

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir Cejloński
Masa 0.30 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także