Pierścionek z białego złota ze szmaragdem - p16020bszm

6 020,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16020bszm

Pierścionek z białego złota ze szmaragdem i brylantami

Szmaragd to kamień szlachetny o wspaniałym, zielonym kolorze. Jest często wykorzystywany w jubilerstwie. Tym razem stał się elementem pierścionka wykonanego z białego złota. W koronie pierścionka znalazł się szmaragd o masie 0.43 ct i przepięknym owalnym szlifie. W koronie wokół szmaragdu zostało umieszczonych 14 brylantów. Dzięki temu, że w szynie również są kamienie szlachetne, to korona i szyna pierścionka tworzą bardzo harmonijną całość. Biżuterię z białego złota poddajemy procesowi rodowania. Dzięki niemu białe złoto jest bardziej odporne na detergenty, na przykład płyn do mycia naczyń.

Jak wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek został wykonany z białego złota, z 1 szmaragdem o pięknym szlifie owalnym ~0,43ct a także 26 diamentów ~0,20ct. Wszystkie diamenty  są czystości Vs1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szmaragd
Masa 0.43 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.06 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także