Pierścionek zaręczynowy z brylantem żółte złoto- p16781z

2 710,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16781z

modernizacja pierscionkow

Udostępniamy możliwość zmiany koloru złota, z którego wykonany jest pierścionek. Do wyboru: białe, różowe lub tradycyjne złoto. Zmiana nie ma wpływu na cenę. Jeśli chciałbyś także wymienić kamień szlachetny na inny - skontaktuj się z nami.

Pierścionek z żółtego złota z brylantem

To niezwykle oryginalny złoty pierścionek z brylantem. Został wykonany z żółtego złota o próbie 585. W jego koronie znajduje się brylant o masie 0.10 ct i czystości Si1. Brylant jest otoczony przez oprawę z żółtego złota w kształcie serduszek. Mimo połączenia złota i brylantu, całość prezentuje się niezwykle dziewczęco i lekko. Jest doskonały do noszenia zarówno na wieczór, jak i na co dzień. Pierścionek z żółtego złota z brylantem można kupić również w komplecie z kolczykami oraz pierścionkiem.

Z czego wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek wykonaliśmy z żółtego złota, z 1 diamentem o pięknym szlifie brylantowym ~0,10 ct. Kamień szlachetny jest czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Przeglądaj całą naszą kolekcję pierścionków zaręczynowych dostępne w naszym sklepie, lub inne wzory biżuterii z brylantami.

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
Motyw Serce
Zobacz także