Pierścionek z żółtego złota z diamentami - p16013z

8 130,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16013z

Pierścionek z żółtego złota z cudownymi brylantami

Przedstawiamy Państwu jeden z ponadczasowych wzorów dostępnych w naszym sklepie jubilerskim: Pierścionek z 1 diamentem o pięknym szlifie brylantowym ~0,40 ct a także 14 diamentów ~0,19ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Ten pierścionek został wykonany z żółtego złota o wysokiej próbie 585, a w centralnym miejscu osadzony został przykuwający wzrok diament. Pierścionek dodatkowo posiada 14 diamentów, które odróżniają go od innych. Nasz pierścionek z żółtego złota z diamentami - p16013z to wymarzony prezent, który spodoba się każdej kobiecie! Jego charakter sprawia, że będzie to idealny wybór dla kobiet praktycznie w każdym wieku.

Jeśli zatem szukasz idealnego pomysłu na prezent – zachęcamy do zakupu!
 

Pierścionek - idealny prezent na każdą okazję - mamy ich wiele!

Przeglądaj koniecznie setki innych, niepowtarzalnych modeli naszych pierścionków ze złota a także spektakularnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość, unikatowe wzornictwo i wyjątkowy styl. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Diament
Masa 0.40 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.19 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także