Pierścionek zaręczynowy z szafirem i brylantami - p16028bsz

5 460,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16028bsz

Pierścionek zaręczynowy z szafirem i brylantami, białe złoto

Szafir to drogocenny kamień szlachetny o wspaniałej, niebieskiej barwie. W połączeniu z brylantami, które również znalazły się w tym pierścionku zaręczynowym tworzy bardzo interesującą, a jednocześnie ponadczasową całość. Pierścionek został wykonany z białego złota, które rodujemy, aby długo zachowało blask, było odporne na zarysowania i działanie detergentów np. podczas mycia naczyń. W główce pierścionka został osadzony szafir o masie 0.10 ct i szlifie brylantowym. Dodatkowo w jego koronie oraz w szynie zostały umieszczone liczne diamenty o szlifie brylantowym i mniejszej masie.

Z czego wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek wykonaliśmy z białego złota, z 1 szafirem o pięknym szlifie brylantowym ~0,10ct a także 48 diamentów ~0,57ct. Wszystkie diamenty są czystości Vs1 oraz barwy H. Ilość kamieni na obrączce może ulec zmianie w zależności od wybranego rozmiaru. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Sprawdź także inne wzory pierścionków zaręczynowych oraz pierścionków ze złota. Możesz też przejrzeć inne propozycje biżuterii z szafirem.

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir
Masa 0.10 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.09 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 10
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.48 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 38
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także