Wisiorek z białego złota z brylantami. - W15574b

1 240,00 
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: W15574b

Wisiorek z białego złota z brylantami - kształt serca

Motyw serca jest bardzo popularny w biżuterii. Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ kupując komuś taki prezent, możemy pokazać, że nam na tej osobie zależy. Jest to motyw bardzo uniwersalny. Biżuterię z serduszkiem można podarować zarówno babci, ukochanej, jak i siostrzenicy. Wisiorek z białego złota z brylantami ma kształt serca. Zostało w nim umieszczonych 15 brylantów o łącznej masie 0,09 ct. Biżuterię wykonaną z białego złota dodatkowo rodujemy. Dzięki temu, nie matowieje, jest odporna na ludzki pot oraz na zarysowania. Można ją nosić na co dzień bez obaw o jej uszkodzenie.

Z czego wykonaliśmy ten wisiorek?

Wisiorek składa się z 15 diamentów o pięknym szlifie brylantowym 0,09 ct. Wszystkie brylanty są czystości Si1 i barwy H. Długość wraz z ogniwkiem wynosi 8.4 mm szerokość wynosi 8.0 mm. Wszystko wykonano z białego złota.

Więcej niepowtarzalny wzorów złotych wisiorków i zawieszek a także kolekcję złotych łańcuszków idealnie pasujących do tych wisiorków, znajdziesz wśród setek wzorów pierścionków i obrączek w naszym sklepie jubilerskim Diamenty.pl

Kruszec Białe złoto
Próba 585
Kamienie Diament
Masa 0.09 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 15
Szlif Okrągły/Brylantowy
Wysokość 8.4 mm
Szerokość 8.0 mm
Motyw Serce
Zobacz także