Pierścionek z białego złota z topazem i brylantami - p16020btop

4 040,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: p16020btop

Elegancki pierścionek z białego złota z topazem i brylantami

Ten pierścionek jest niezwykle elegancki i przyciągający wzrok. Będzie doskonale pasował do każdej wieczorowej kreacji. Posiada on koronę o owalnym kształcie. Znajduje się w niej kamień główny, czyli topaz o masie 0.43 ct i owalnym szlifie. W koronie pierścionka znajduje się jeszcze czternaście diamentów o masie 0,14 ct. Już sama korona pierścionka robi bardzo duże wrażenie, a umieszczono w nim jeszcze dodatkowe kamienie szlachetne - brylanty w szynie. Białe złoto jest rodowane. W ten sposób chronimy je przed utratą blasku.

Jak wykonaliśmy ten pierścionek?

Pierścionek składa się z białego złota, z 1 topazu o pięknym szlifie owalnym ~0,43ct a także 26 diamentów ~0,20ct. Wszystkie diamenty są czystości Vs1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

W naszym sklepie jubilerskim znajdziesz więcej wzorów pierścionków ze złota a także idealnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość wykonania i niepowtarzalne wzornictwo. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Topaz
Masa 0.43 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Owalny
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.14 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 14
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0.06 ct
Czystość / Barwa Vs1/H
Liczba kamieni 12
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także