Pierścionek zaręczynowy z szafirem i brylantami - P15244zsz

2 340,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: P15244zsz

Pierścionek z żółtego złota z szafirem i brylantami


Jeśli szukasz idealnego prezentu dla niej, doskonałym pomysłem będzie nasz pierścionek z żółtego złota z szafirem i brylantami - P15244zsz.
Ten przepiękny pierścionek z żółtego złota to najwyższej jakości wyrób jubilerski, który przypadnie do gustu każdej kobiecie.

Pierścionek z 1 szafirem o pięknym szlifie brylantowym ~0,35ct a także 6 diamentów ~0,10ct. Wszystkie kamienie szlachetne są czystości Si1 oraz barwy H. Masa pierścionka zależna jest od jego rozmiaru, a tym samym ilości kruszcu użytego do jego wytworzenia.

Staranne wykonanie, najwyższe jakości żółtego złota wysokiej próby 585, w zestawieniu z szafirem i diamentami to idealne połączenie. Twoja wybranka będzie nie tylko zachwycona, a także zabłyśnie dzięki pierścionkowi, który jest doskonałym dopełnieniem zarówno eleganckiej jak i codziennej stylizacji.

 

Pierścionek - idealny prezent na każdą okazję - mamy ich wiele!

Przeglądaj koniecznie setki innych, niepowtarzalnych modeli naszych pierścionków ze złota a także spektakularnych pierścionków zaręczynowych. Nasza biżuteria to najwyższa jakość, unikatowe wzornictwo i wyjątkowy styl. Zapraszamy do zakupów!

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Szafir
Masa 0.35 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W KORONIE
Kamienie w koronie Diament
Masa 0.10 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 6
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także