Pierścionek zaręczynowy z rubinami - P15352zr

2 900,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: P15352zr

Pierścionek zaręczynowy, serce z rubinami, żółte złoto

Zaskocz swoją ukochaną i podaruj jej ten wspaniały pierścionek zaręczynowy. Jest to nowoczesny wzór pierścionka, w którym korona tworzy kształt serca, symbolu miłości. W serduszko oprawiono 30 rubinów, które są idealnym dopełnieniem całości. Jest to delikatny i subtelny wzór pierścionka, który przypadnie do gustu każdej kobiecie, która lubi wzory inne niż klasyczne.

Pierścionek wykonano z żółtego złota, które jest klasycznym wyborem dla wielu osób. Żółte złoto pasuje do kreacji na co dzień tak jak i do wieczorowych sukni. Zawsze będzie modne i nigdy się nie zestarzeje. Od wieków złoto było kojarzone z kolorem żółtym i tak będzie zawsze.

  • 30 rubinów o szlifie brylantowym ~0,12ct

Masa pierścionka jest zależna od jego rozmiaru, tym samym ilości złota potrzebnego do jego wytworzenia.

Każdy nasz pierścionek jest wykonywany na specjalne zamówienie. Na Państwa życzenie, możemy zmodyfikować wybrany wzór pierścionka. Udostępniamy Państwu możliwość zmiany wybranego metalu szlachetnego na białe złoto, żółte złoto, różowe złoto lub czarne złoto. Jednocześnie można zmienić rozmiar, ilość lub rodzaj oprawionych kamieni szlachetnych (rubin, szafir, diament, topaz, akwamaryn, cyrkonia lub inne). Dodatkowo na praktycznie każdej biżuterii możemy wykonać grawerowanie wewnętrzne. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zobacz również nasze inne pierścionki zaręczynowe, lub inne złote pierścionki

Kruszec Żółte złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Rubin
Masa 0,12 ct
Liczba kamieni 30
Szlif Okrągły/Brylantowy
Motyw Serce
Zobacz także