Pierścionek białe złoto tanzanit - P15213bt

2 630,00 
Wybierz rozmiar:
Dostawa: 4 - 7 dni roboczych
Symbol: P15213bt

Pierścionek złoty z tanzanitem

Zaskocz swoją ukochaną i podaruj jej ten wspaniały pierścionek zaręczynowy. Jest to nowoczesny wzór pierścionka, w którym króluje kamień centralny - tanzanit. Nie jest on osamotniony w swoim blasku, towarzyszą mu 4 mniejsze diamenty, które dzięki swojej oprawie zaraz obok kamienia centralnego, zwiększają jego blask. Korona pierścionka w tym wypadku jest nowoczesną oprawą, a szyna pierścionka nie należy do najcieńszych.

Pierścionek wykonano z białego złota, które jest nowoczesnym wyborem i wzmacnia brylancje, czyli blask oprawionych diamentów. Białe złoto dodatkowo, pokryte jest warstwą błyszczącego rodu, który ma za zadanie nadać dodatkowego blasku oraz wzmocnić odporność pierścionka na szkodliwe czynniki, takie jak rysowanie czy ścieranie.

  • 1 tanzanit o szlifie brylantowym ~ 0,46ct
  • 4 diamenty o szlifie brylantowym ~0.03ct
  • czystość - Si1
  • barwa - H

Masa pierścionka jest zależna od jego rozmiaru, tym samym ilości złota potrzebnego do jego wytworzenia.

Każdy nasz pierścionek jest wykonywany na specjalne zamówienie. Na Państwa życzenie, możemy zmodyfikować wybrany wzór pierścionka. Udostępniamy Państwu możliwość zmiany wybranego metalu szlachetnego na białe złoto, żółte złoto, różowe złoto lub czarne złoto. Jednocześnie można zmienić rozmiar, ilość lub rodzaj oprawionych kamieni szlachetnych (rubin, szafir, diament, topaz, akwamaryn, cyrkonia lub inne). Dodatkowo na praktycznie każdej biżuterii możemy wykonać grawerowanie wewnętrzne. W razie pytań prosimy o kontakt.

Zobacz również nasze inne pierścionki zaręczynowe, lub inne złote pierścionki

Kruszec Białe złoto
Próba 585
KAMIEŃ GŁÓWNY
Kamień główny Tanzanit
Masa 0,46 ct
Liczba kamieni 1
Szlif Okrągły/Brylantowy
KAMIENIE W SZYNIE
Kamienie w szynie Diament
Masa 0,03 ct
Czystość / Barwa Si1/H
Liczba kamieni 4
Szlif Okrągły/Brylantowy
Zobacz także